«Шкільний портал»пропонуєучням навчального закладу долучитися до національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва
«Я – козацького роду!»
До участі запрошуються учні 5 - 11 класів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання в основному зісторії України.
Вартість участі для кожного учасника від ЗНЗ складає15 грн.Мінімальна кількість учасників від ЗНЗ –6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено учителя, який здійснюватиме функції куратора від ЗНЗ.
Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням:
http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_ja_kozackogo_rodu_quot/0-81#5
Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на сайті в конкурсний день. На даний час за посиланням http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20необхідно обов’язковоспробувати демонстраційну програму.(Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому завантажить швидко).
Заявку потрібно подати до5 жовтня(включно). Сам конкурс відбуватиметься 12-13 жовтня (в один із днів на вибір куратора від ЗНЗ). Бланк заявки можна завантажити за посиланням:
http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-696-20
(Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
2016-12-14Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчообдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Учні 5-11 кл. взяли участь у мовному конкурсі. Переможцями міського туру стали: учениця 9 класу Макаренко Тетяна та учень 10 класу Черненко Андрій (під керівництвом Канцелярської Л.В., Понікарчик І.В.).
Вітаємо переможців!
Проект «Слова допомагають»: більше добрих слів – більше щасливих дітей
2016-12-01Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з рекламною агенцією AdPro започаткувало інформаційну кампанію з психосоціальної допомоги дітям, які пережили стресову ситуацію.
Кампанія «Слова допомагають» допоможе всім небайдужим дорослим отримати фахові поради, як поводити себе з дітьми, що зіткнулися зі стресовою ситуацією або пережили травматичну подію. Адже за дослідженням ЮНІСЕФ, що було проведене у січні-лютому 2015 року серед постраждалих дітей внаслідок конфлікту на Сході, 37% таких дітей мають стресові реакції, наприклад, нав’язливі спогади, а 18% побоюються, що не зможуть впоратися зі своїм станом самостійно.
Спеціалісти-психологи відзначають, що діти, які пережили травматичні події, мають значні проблеми в спілкуванні. Накладаючись на інші реакції, це може стати причиною серйозних психосоціальних проблем.
Джованна Барберіс, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні:«Дитяча психіка — дуже вразлива, і дитина не завжди може самостійно пережити те, що іноді не під силу зрозуміти дорослому. Нетипова поведінка дитини (наприклад, агресія, жорстокість, безсоння) може бути нормальною реакцією на ненормальну ситуацію. У кампанії «Слова допомагають» ми пояснюємо дорослим, як поводити себе у таких випадках, та ділимося інформацією, як можна допомогти дитині».
У рамках кампанії ЮНІСЕФ разом з AdPro створили спеціальний інформаційний ресурс. Сайтhttp://wordshelp.com.ua- це корисний і цікавий посібник для батьків, вчителів та всіх, хто спілкується з дітьми. Портал, окрім іншої практичної інформації, містить поради психолога про те, як вчасно розпізнати стрес у дитини та що з цим робити.
Оксана Залеська, експертка ЮНІСЕФ, кандидат психологічних наук, перший президент Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів:
«Відома дитяча психоаналітик, одна з авторок Конвенції Прав Дитини, Француаза Дольто писала:«Багато говорять про дитину, але не говорять з нею». Розмови та вербалізація почуттів — найкраща профілактика стресу. Якщо дитина або її близькі переживають складну ситуацію, важливо не лише обговорювати її, а й проговорювати свої почуття. Це допоможе полегшити страждання і знайти сили для виходу з кризи. Слово відкриває новий досвід, дозволяє краще зрозуміти, що відбувається, знімає тривогу, а також повертає дітям впевненість у собі й дорослих».
До кампанії «Слова допомагають» може долучитися кожен: залишити на сайті свої теплі повідомлення та побажання дітям, які постраждали від кризи. Зібрані на початку акції добрі слова будуть «трансформовані» у повітря, яке заповнить тисячі маленьких кульок під час святкування Дня захисту дітей 1 червня 2015 року в Святогорську — місті, де живуть багато дітей-переселенців. Що більше теплих слів, то більше кульок малі зможуть відпустити в небо разом зі своїми страхами.
Володимир Кобець, креативний директор AdPro:«В AdPro завжди приділяли увагу соціальним ініціативам. Тож, окрім бажання змінювати світ, ми маємо досвід у реалізації благодійних проектів. Та коли з’явилася ідея зробити справді велику і дуже корисну кампанію, ми зрозуміли, що без допомоги такого друга, як ЮНІСЕФ, не впораємося. А ідея, власне, проста: замінити добром негатив у житті дітей. Адже якщо одні дорослі виявилися «поганими», потрібно якомога швидше показати, що є «хороші». Для цього було створено спеціальний сайт. Кожен його відвідувач може долучитися до ініціативи та залишити своє повідомлення з добрими словами. Всі послання ми конвертуємо в певний об’єм «доброго» повітря, яким наповнимо повітряні кульки та подаруємо їх дітям. Це той випадок, коли внесок кожного має значення, адже ці діти — наше майбутнє».
Кампанію «Слова допомагають» вже підтримали ведучі телеканалу«1+1»Марічка Падалко, Руслан Сенічкін, Анатолій Анатоліч, Людмила Барбір та Марина Леончук, запропонувавши добрі слова підтримки з історій свого дитинства. Також до ініціативи долучився найбільший авторитетний ресурс для жінокtochka.net.
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до:Нінель Стрелковської, ЮНІСЕФ Україна, тел. +38 044 245 2450,nstrelkovska@unicef.org
***
Про ЮНІСЕФ:Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їхнього народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито 1997 року. Більше інформації:www.unicef.org/ukraine. Приєднуйтеся до нас уTwitter,FacebookтаВКонтакте.
Всеукраїнський читацький марафон «Благотворительное чтение – 2016»
2016-12-01Ось і настав заключний етап Всеукраїнського читацького марафону «Благотворительное чтение – 2016», під девізом «Твори добро и ты спасёшь мир!»
Сьогодні, 1 грудня, учні 8-Б класу разом із учителем російської мови та зарубіжної літератури Горловою Т.А. отримали он-лайн контрольне завдання за змістом прочитаних творів О. С. Пушкіна, яке треба було виконати впродовж години. Під час цього змагання діти показали знання змісту та вміння швидко орієнтуватися в тексті. У цьому році, готуючись до заключного етапу марафону, школярі не тільки уважно читали твори, але й шукали додаткову інформацію про них. Серйозна підготовка до заходу дала свій результат: завдання восьмикласники виконали заздалегідь, дали повні й розгорнуті відповіді на всі питання, а найголовніше - усі учасники отримали неймовірні емоції від результатів своєї роботи.
«Марафонці» вірять, що людина жива доти, поки в ній живе милосердя, поки вона дарує добро нужденним, поки її серце готове співчувати та творити благо.
Молодь обирає майбутнє
2016-11-25
Таку непохитну позицію проголошували вчора представники молодіжних спільнот, котрі взяли активну участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь – за здоровий спосіб життя».
За роки існування конкурс набув слави справжнього молодіжного руху. Кожного разу покровчани висловлюють своє прагнення жити у світі без згубних звичок, пропагуючи здорове майбуття. Свої погляди відкривають широкому загалу, тим самим змінюючи вектор сьогодення у напрямку позитивних рішень.
Цього разу фестиваль традиційно проходив у трьох номінаціях: конкурс фотографій, плакатів, агітбригад. Десять команд, що представляли загальноосвітні заклади та Будинок творчості, на повний голос говорили на тему здорового способу життя. Презентували свої концепції у рукотворних агітаційних матеріалах і – колективних виступах. Молодь була відкритою, активною, креативною. Журі ж визначило переможців: у конкурсі агітбригад перемогу здобув ліцей, срібло дісталося другій школі, а бронза – НВК№1. Кращу фотографію представила команда СЗШ№9, за ними – Будинок творчості, третю позицію зайняла друга школа. Серед плакатів найкращим названо Будинок творчості, друге місце поділили СЗШ№ 2 та четверта школа, третє посіла шоста школа.
Переможцям належатиме захищати честь свого міста на обласному етапі конкурсу «Молодь – за здоровий спосіб життя».
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я»
24 листопада 2016 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь за здоровий спосіб життя» у рамках Всеукраїнської акції «Молодь обирає здоров'я». Нашу школу представляла команда «Подих», яка складалася з учнів 9-11-х класів: Натикач Антон, Федюк Діана, Логвінова Ірина, Компанієць Альбіна, Компанієць Ірина, Ігнатенко Уляна, Петренко Марина.
Конкурс проходив у ІІІ етапи:
- перший етап – презентація плакату «Молодь обирає здоров’я». Учениця 11 класу Бондар Леся представила роботу під назвою «Розфарбуй своє життя – обери здоров’я». У цьому етапі наша команда посіла ІІ місце;
- другий етап – конкурс фотографій «Молодь обирає здоров’я». Журі визнало наші фотографії оригінальними. Серед команд міста – школа посіла ІІІ місце;
- третій етап – презентація літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь за здоровий спосіб життя». Виступ команди «Подих» вразив усіх присутніх яскравістю, динамічністю, чіткістю.
За підсумками журі конкурсу наша агітбригада посіла ІІ місце.
Вивчаючи історію, пізнавати себе
2016-11-18
Для учасників конкурсу «Пам’ять поколінь», присвяченого 150-річчю від дня народження видатного політичного діяча, науковця, публіциста Михайла Грушевського, те було визначальним: досліджуючи життєвий та творчий шлях визнаного світом українця, відкривати національну спадковість.
Саме це ставили на меті організатори, «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради»: засобом конкурсу вшанувати пам’ять історика й організатора української науки, формувати у підростаючого покоління почуття патріотизму, національної свідомості, спонукати до пошуково-дослідницької роботи.Протягом трьох місяців покровчани-старшокласники вивчали глибинну наукову спадщину Грушевського. Результатом стали роботи у номінаціях «Українська література» та «Історія», де роздумували над життям велетня української національної культури, його значенням у становленні української державності.
З двадцяти робіт було виділено п’ять: оповідання Уляни Ігнатенко, вірш Тетяни Макаренко, есе Ірини Компанієць, яка до того ж подала кращу роботу з історії – учениць другої школи, викладачі Г.Є.Щербакова, І.В.Понікарчик, Л.В.Канцелярська та дослідження Анастасії Гулевич із СЗШ№9, вчитель І.О.Клокова.Вагомість результатів, важливість такої роботи відзначив міський голова Олександр Шаповал, як крок до вивчення минулого своєї країни через пізнання спадщини історичних постатей першої величини, таких як Михайло Грушевський.Сьогодні роботи юних науковців направлено до Дніпропетровського відділення «МАНУМ», Всеукраїнського етапу конкурсу, де вже найближчим часом буде визначено переможців.
2016-2017 н.р.
ЕКОЛОГІЧНІ КОНКУРСИ ДЛЯ УЧНІВ!
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ КОМАНД ТА ЇХ РАДНИКІВ
КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДГОТОВКУ ТА ПОДАННЯ БІЗНЕС ПРОЕКТІВ
Молодь проти корупції-конкурс
Про проведення регіонального конкурсу “Молодь проти корупції”
Умови проведення регіонального конкурсу “Молодь проти корупції”
Участь в ініціативі «Година Коду».

Протягом березня 2016 року учні нашої школи брали участь в ініціативі «Година Коду». Цей глобальний захід останніми роками залучає мільйони школярів по всьому світі. Учні 4-11 класів долучились до цієї всесвітньої акції – пройшли свою «Годину Коду» й отримали електронні сертифікати учасників. Серед них:Фетько А., Фетько К.,Козаченко Д.,Лощенко Д.,Гузєв В.,Борзенко К.,Докторов К.,Львов Р.,Бадов Д.
Виставка-конкурс «Знай і люби свій край»
11 березня 2016 року пройшов міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край». Активну участь в конкурсі брали учні нашої школи. Вітаємо переможців:
- номінація (народна вишивка) – І місце Федюк Діана – 10 кл.; ІІ місце – Стьопіна Тетяна – 10 кл.; ІІІ місце – Татюк Олена, 10 кл.;
- номінація (етнолялька) - І місце Павлюченко Яна, 7-А кл.;
- номінація (вироби з дерева) – І місце Демченко Павло, 10 кл.; ІІ місце Бєнів Андрій, 10 кл.; ІІІ місце Набок Євген 5 кл.
Обласний конкурс учнівських проектів "Школа майбутнього"
2016-03-26
Учні нашої школи: Бєнів А., Кравченко В., Демидов Д. взяли участь в обласному конкурсі учнівських проектів (скрайбінг-роликів) «Школа майбутнього» Даний конкурс проводиться з метою розвитку у школярів вмінь та навичок роботи з новими технологіями скрайбінг-презентацій (перетворення тезисів презентації в слова і образи, створення між ними зв’язків, виділення ключових моментів).Завданнями конкурсу є:- подальший розвиток єдиного інформаційного освітнього простору України;- впровадження нової технології скрайбінг-презентацій в освітній процес;- створення позитивного та корисного Інтернет-контенту за актуальною темою «Школа майбутнього»;- підвищення мотивації вчителів та учнів до активного використання інформаційно-комунікаційних технологій з метою вирішення завдань модернізації освіти.
Переглянути проект Бєніва Андрія
Переглянути проект Кравенко Валерії
Переглянути проект Демидова Даніїла
Відбувся міський етап обласного конкурсу екологічних агітбригад

25.02.2016р. відбувся міський етап обласного конкурсу екологічних агітбригад «Щоб ґрунти родили та щедрими були, будь господарем, людино, на своїй землі!»
Нашу школу представляла агітбригада «Еколог» (керівник Собіщанська В.І.). Члени агітбригади беруть участь у благоустрої шкільної та селищної території, насадженні зелених зон (квіти, кущі, дерева), виготовленні годівничок, шпаківень, вивчають антропогенний вплив на ґрунти місцевості, міграцію радіоактивних елементів у ґрунті, які потрапили у наслідок аварії на ЧАЕС, проводять роз’яснюючу роботу серед школярів та жителів мікрорайону щодо збереження навколишнього середовища.
Вітаємо агітбригаду «Еколог», яка посіла у міському етапі обласного конкурсу екологічних агітбригад ІІІ місце.
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях лежить до зір»

31.12.2015 вся шкільна родина щиро вітала учениць 11 класу Авраменко Ірину та Гуржій Яну, учасниць Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях лежить до зір».
Творча робота «Українська козацька держава в історії українського державотворення» визнана однією з кращих і рекомендована журі до участі в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт.
Учні школи брали активну участь у Всеукраїнських конкурсах :
- з математики «Кенгуру» ( координатор Балихіна Л.А)
- з фізики «Левеня»(координатор Балихіна Л.А.)
- з української мови «Соняшник» (координатор Стешенко Н.М.)
- з природознавчих наук «Колосок» (координатор Собіщанська В.І.)
Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»
26 листопада в Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». Нашу школу представляла команда «Подих», яка складалася з учнів 9-х, 10-х класів: Натикач Антон, Федюк Діана, Роговцева Еріка, Стьопіна Тетяна, Логвінова Ірина, Компанієць Альбіна, Петренко Марина.
За підсумками журі конкурсу наша агітбригада посіла ІV місце.
Виступ команди «Подих» вразив всіх присутніх яскравістю, динамічністю, чіткістю.